Hírek
2023. Április 30. 13:18, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Meteorológia: a Duna mentén és a keleti tájakon elszórtan lehet zápor, zivatar vasárnap a déli óráktól
Vasárnap a Duna mentén és az ország keleti tájain kell több gomolyfelhőre számítani, a déli óráktól elszórtan, nagyobb eséllyel az ország középső részén, a Duna mentén és a keleti tájakon fordulhat elő zápor, zivatar.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán közzétett előrejelzés szerint a Dunántúlon - a délnyugati záporok reggeli megszűnését követően - kicsi a csapadék valószínűsége.
A maximumok 19-20 Celsius-fok közelében, már-már a sokévi átlagnak megfelelően alakulnak.
Az MTI-nek küldött veszélyjelzésben azt írták, zivatar veszélye miatt elsőfokú (sárga) figyelmeztetés van érvényben Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád-Csanád, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Pest és Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye területén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
