Hírek
2019. Május 21. 18:50, kedd | Belföld
Meztelenül örjöngött egy férfi Budapesten

Egy meztelenül dühöngő fiatal férfihoz hívták ki a mentőket Budapesten. Az ordítozó férfi rátámadt a mentősökre, és megrongálta az új mentőautót.
A kiérkező mentők megpróbálták megnyugtatni a meztelenül, önkívületi állapotban ordibáló férfit, mire az ököllel nekik esett, majd letörte a mentőautó visszapillantóját, és többször úgy megütötte, hogy behorpadt – írják az OMSZ közösségi oldalán.
A férfit végül a rendőrök állították le, majd rendőri kísérettel, stabil állapotban vitték kórházba.
Forrás: origo.hu
Kép: Országos Mentőszolgálat
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Belföld
Kocsis Máté: talán az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem lehetne külföldről finanszírozni médiát
A Fidesz frakcióvezetője szerint a USAID-botrány csak a jéghegy csúcsa, talán az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem lehetne külföldről finanszírozni médiát, és ideje lenne ezt a szabályt is meghozni.
2025. Március 22. 09:34, szombat | Belföld
Lengyel-magyar barátság napja - Sulyok Tamás: a magyar-lengyel barátság nem mítosz, hanem megélt valóság
A magyar-lengyel barátság számunkra nem mítosz, hanem megélt valóság - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök Kaposváron pénteken.
2025. Március 22. 09:30, szombat | Belföld
Több tízmillió forint büntetés a Pride betiltása ellen tiltakozó képviselőknek
Ülésnapokról történő kitiltással és tiszteletdíj-csökkentéssel szankcionálta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Pride betiltása elleni, az eddigi legsúlyosabb parlamenti rendbontást elkövető képviselőket
2025. Március 22. 09:29, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem lehetett tovább nézni, hogy kifosztják az embereket
Muszáj volt beavatkozni, nem lehetett tovább nézni, hogy a kereskedelmi láncok kifosztják az embereket, az áremelkedéseket meg kellett fékezni