Hírek
2010. Július 06. 07:49, kedd |
Bulvár
Forrás: Stop
Mi van Kylie Minogue lábai közt
Kylie Minogue legutóbb Madridban lépett fel egy melegfelvonulás keretében görög stílusú ruhában, és csíkokra vágott szexi szoknyája állandóan a lába közé libbent, ahogy táncolt és énekelt.
A görög stílusú ruha indoka az, hogy Kylie Minogue az Aphrodite című új lemezéről énekelt el néhány számot, és stílszerűen görög istennőnek öltözött.
Azt nem tudni, hogy a görög istennők viseltek-e ilyen csíkokra vágott szexi szoknyát, mint Kylie, de az biztos, hogy a középső csík folyton az énekesnő lába közé libbent az előadás közben.
Kylie Minogue legközelebb Ibizán lép fel új számaival.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár
Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével
Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.
2026. Január 21. 07:22, szerda | Bulvár
A fizikai mesterséges intelligencia új korszakot nyit a robotikában egy kutatás szerint
2026. Január 20. 07:08, kedd | Bulvár
Oxfam: a világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly
A világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly, háromszor gyorsabban az elmúlt öt év átlagánál
