Hírek
2011. Július 31. 07:29, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Mindent vitt a símaszkos férfi
Nagy erőkkel keresi a rendőrség azt a símaszkos férfit, aki péntek este rabolt ki egy győri benzinkutat, fegyverrel.
Egy símaszkos férfi ment be egy győri benzinkútra, pénteken késő este, majd fegyvert rántott, és pénzt követelt. A kútkezelő és a női alkalmazott átadták neki a pénzt, amit a férfi egy szatyorba tett, majd elmenekült a helyszínről.
A rendőrség nagy erőkkel keresi a 170-175 centiméter magas, vékony testalkatú férfit. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
