Hírek
2010. Május 05. 14:41, szerda |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Mindenükét elvitték az általános iskolásoknak
Kirabolták a tanulókat hétfőn délelőtt Pécsen egy általános iskolában, amíg a testnevelés óra tartott.
Mindent elvittek egy pécsi általános iskola öltözőiből hétfőn délelőtt, amit csak találtak. A tanulók testnevelés órán voltak, amíg a tolvajok kifosztották az öltözőket. Ruhadarabokat, pénzt, írószereket, sőt élelmiszert is elloptak a gyerekektől. A történtekről a gyerekek osztályfőnöke értesítette a rendőrséget. Egyelőre nem tudják, pontosan mennyi kárt okoztak a lopással, a rendőrség nyomozást folytat, a kárfelmérés is folyamatban van.
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek
A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!
Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
