Hírek
2013. Június 28. 11:55, péntek |
Helyi
Forrás: borsonline.hu
Mobilozás miatt robbant fel a műmelle
Egy kínai nő négy órát játszott a Dragon Summoneren, amikor a mellkasa fájni kezdett. A kórház azonnal el kellett távolítani az implantátumát.
Egy kínai nő mellimplantátuma felrobbant, miután négy órát játszott hason fekve a mobilján - írja a New York Daily News. A nő mellkasa egyik pillanatról a másikra iszonyatosan fájni kezdett, ezért besietett a kórházba - írja a borsonline.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.
2026. Június 25. 08:23, csütörtök | Helyi
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.
