Városlista
2026. április 6, hétfő - Vilmos, Bíborka

Hírek

2024. Július 15. 09:13, hétfő | Helyi

Munka a kánikulában: a medence partján sem könnyű

Munka a kánikulában: a medence partján sem könnyű

A sorozatunkat folytatjuk egy evidensnek tűnő helyszínen: a strandon. Hogy bírják a meleget azok, akik karnyújtásnyira vannak a medencétől?

Nekik sem könnyű, ők ugyanis dolgoznak, így nem merülhetnek meg a hűs habokban. Portálunknak az üzemeltető azt válaszolta, hogy a munkatársak számára

  • több pihenőidőt jelöltek ki,
  • természetesen árnyékot biztosítanak (napernyővel),
  • többször mehetnek zuhanyozni, hisz ez a helyszínen biztosított,
  • és hideg szódát/vizet ihatnak, amikor szükségét érzik.

A fürdés azonban valóban a vendégeké, az uszómestereknek a fürdővendégek biztonságára kell ügyelniük. (Sorozatunkat folytatjuk.)

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 06. 08:24, hétfő | Helyi

Az idény végén befejezi pályafutását Nathalie Hagman, a Győri ETO kézilabdázója

Az évad befejeztével távozik a Bajnokok Ligájában és a magyar bajnokságban is címvédő Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatától a svéd válogatott Nathalie Hagman, aki egyúttal felhagy aktív sportolói pályafutásával is.

2026. Április 06. 08:21, hétfő | Helyi

A Magyar Kétfarkú Kutya Párt is a szavazásra buzdít

Legyen minden jobb – ezzel a szlogennel készíti a programjait a Magyar kétfarkú Kutya Párt, amely azt ígéri az idei választáson, hogy embert juttat a parlamentbe.

2026. Április 06. 07:08, hétfő | Helyi

MÁV: április 7-étől jelentős változások a győri fővonalon!

Újabb üteméhez érkezik a Déli-Körvasút építése, így április 7-étől várhatóan 2027-ig Budapest-Kelenföld és Ferencváros között jellemzően csak egy vágányon közlekednek majd a vonatok.

2026. Április 05. 08:24, vasárnap | Helyi

Győri fiatalok a válogatottban

A rangos Multi Nations Youth Swim Meet válogatott versenyen öt győri fiatal képviselte Magyarországot, ami önmagában is komoly elismerés. 2 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem a mérleg.