Hírek
2015. Február 26. 10:18, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI
Nagyon ciki! - Lerántották Madonnát a Brit Awards színpadáról
Egyik táncosa véletlenül lerántotta Madonnát a Brit Awards színpadáról - a tekintélyes brit zenei elismerés idei díjkiosztó gálája valószínűleg a ceremóniára vendégelőadóként meghívott amerikai szupersztár jókora zuhanásáról lesz híres.
Madonna a csütörtök hajnalba nyúló show záró műsorszámában lépett fel, hosszú köntösben, ördögnek öltözött táncosok gyűrűjében. A koreográfia az lett volna, hogy egyik táncosa lerántja róla a köpenyt, ám a mozdulat valahogy félresikerült, és a köntössel együtt az 56 esztendős énekesnő is lerepült a londoni O2 Aréna színpadának emelvényéről.
Madonna - aki két évtizede először vett részt Brit Awards-gálán - a BBC által sugárzott felvétel tanúsága szerint három, meglehetősen magas lépcsőfoknyit zuhant hanyatt. Néhány pillanat múlva azonban már ismét a színpadon elhelyezett emelvényen állt, és folytatta a Living For Love című dalt, mintha mi sem történt volna.
A műsor után Instagram-oldalán tudatta rajongóival, hogy jól van, és a balesetet a túl szorosan megkötött köntös okozta. Madonna egyetlen szóval sem hibáztatta azt a táncost, aki a köpennyel együtt őt is a mélybe rántotta, megköszönte viszont a jókívánságokat, és - az általa énekelt számból idézve egy némileg átalakított sort - kifejezte azt a meggyőződését, hogy az iránta érzett szeretet emelte őt vissza a színpadra.
Az idei Brit Awards két fő nyertese a két fő esélyes lett: Sam Smith és Ed Sheeran egyaránt két-két díjjal távozhatott. Sheeran vehette át Russell Crowe színésztől a fődíjat, vagyis az év brit albumának járó elismerést X című felvételéért, emellett a legjobb brit férfi előadó díját is ő kapta.
Smith a legjobb új tehetségnek járó, valamint a legnagyobb globális sikerért odaítélt díjban részesült.Paloma Faith a legjobb brit női előadó, Taylor Swift pedig a legjobb külföldi női előadó lett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
