Hírek
2013. Április 22. 20:37, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu
Napsütés közben, váratlanul szakadhat le az ég
Kedden a többórás napsütéses időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg.
Hétfőn előbb a Dunántúlon, éjszaka a Dél-Alföldön is megnövekszik a felhőzet, és főként az említett tájakon elszórtan záporok, zivatarok alakulnak ki. Kedden többórás napsütés mellett változóan felhős lesz az ég, egyre inkább északon és keleten várható még zápor, zivatar. Kezdetben a keleti, kedden a délnyugati szél helyenként megélénkül, zivatarok környezetében átmenetileg erős, néhol viharos széllökések is lehetnek.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 7, 12 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 20, 24 fok között várható.
Kedden a többórás napsütés időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
