Hírek
2024. Június 25. 09:14, kedd | Helyi
Nem volt álomsorsolás: Nyíregyházán kezd az ETO
Magyar Labdarúgó Szövetség csütörtökön kisorsolta a 2024/25-ös labdarúgó NB I. menetrendjét. Eszerint az újonc ETO az első mérkőzésen vendégségbe megy a másik feljutóhoz, a Nyíregyházához.
Nem lesz könnyű dolga a győrieknek, hisz az első körben a tavalyi NB II-es bajnok otthonába látogatnak. Ami biztos, hogy a folytatásban is kemény meccsek várnak Borbély Balázs csapatára: az első hazai meccsen a Debrecent fogadják, majd érkezik az MTK. A negyedik fordulóban a Kecskemét vendége lesz a csapat, az ötödikben jön a Puskás Akadémia. A Ferencvárost október 26-án fogadja a Győr. A teljes sorsolást megtalálja az adatbank.mlsz.hu internetes oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
2026. Június 05. 08:06, péntek | Helyi
Megérkeztek a belvárosi virágoszlopok
A Győr-Szol még márciusban ültetett palántákat a győri belvárosba szánt virágoszlopokba és virágpiramisokba. A palánták mostanra kivirultak, már láthatjuk is őket.
2026. Június 05. 07:05, péntek | Helyi
Vasárnap estig tart Győrben a színházi fesztivál
Ismét Győr ad otthont a Duna Nemzetközi Színházi Fesztiválnak.
2026. Június 04. 08:23, csütörtök | Helyi
Most már hivatalos: Borbély Balázs a Ferencváros új vezetőedzője
A Ferencváros vezetősége mindenben megállapodott Borbély Balázzsal, így a 46 éves felvidéki szakember lett a labdarúgó NB I-ben 36-szoros bajnok együttes vezetőedzője.
