Hírek
2010. Március 05. 06:38, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Nem tudtak magyarázatot adni a rengeteg édességre és dohányárura
Egy vegyesboltot tört fel anya és fia, valamint a barátaik csütörtökre virradóra Szabadbattyánban. Az üzletből ellopott édességgel, valamint dohányáruval azonban nem sokáig jutott az ötfős siófoki társaság, mert a helyi körzeti megbí
Az öt ember nemigen tudott hiteles magyarázattal szolgálni a helyzetre, így hamar fény derült arra, betörtek a település Petőfi utcájában lévő vegyeskereskedésbe. Az ajtón lévő rácsot kézzel feszítették le, míg az ajtót egyszerűen berúgták. Miután behatoltak, mintegy 100 ezer forint értékben szedtek össze édességet és cigarettát, valamint a kasszában lévő váltópénzt is magukhoz vették. A bűncselekmény során 150 ezer forintos rongálási kárt okoztak.
Az elfogott csapat tagjait a székesfehérvári rendőrkapitányságon állították elő a rendőrök. A 34 éves asszonyt, 18 éves fiát, valamint 35, 19 és 17 éves barátaikat a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki. Kiderült: Siófokról érkeztek a Fejér megyei településre. Egyikük ugyanis ismerte az üzletet, korábban már járt itt, ő beszélte rá a többieket a betörésre. A fehérvári nyomozók mindegyiküket bűnügyi őrizetbe vették. Gyorsított eljárás keretében péntek délelőtt tíz órakor állnak bíróság elé.
(police.hu)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
