Hírek
2019. Augusztus 15. 08:32, csütörtök | Bulvár
Nemrég szakítottak, máris párkereső oldalon tűnt fel Kárpáti Rebeka exvőlegénye
A napokban derült ki, hogy felbontotta az eljegyzését Kárpáti Rebeka, volt párja máris regisztrált egy társkereső oldalra.
Alig néhány napja, hogy szakított Kárpáti Rebeka és futballista kedvese, Völgyi Dániel, ám úgy tűnik, a labdarúgó hamar túltette magát a csalódáson. A közösségi oldalaikról eltűntek a közös képek, és meg is erősítették a hírt, hogy külön folytatják.
A Ripost találta meg, hogy a színésznő exe máris regisztrált egy népszerű társkereső oldalra, ahova több fotót is feltöltött magáról.
Forrás: origo.hu
Kép: Instagram/Kárpáti Rebeka
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár
Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet
Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
