Hírek
2019. November 17. 10:31, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nincs már árvíz miatt lezárt út Borsodban
Levonulóban a Sajó árvíze, így vasárnaptól már nincs vízátfolyás miatt lezárt út Borsod-Abaúj-Zemplén megyében - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a Sajó áradása miatt korábban a 2603-as jelű Sajókaza-Aggtelek-Szin összekötő úton, Sajókazánál 1 kilométeres szakaszon vezettek be a szakemberek teljes útzárat, a forgalmat Szuhakálló felé terelték.
A teljes zárás november 14-e, csütörtök délutántól egészen november 17-e, vasárnap reggelig volt érvényben, ezzel valamennyi útszakaszon megszűntek a teljes útpályát érintő korlátozások a Sajó áradása miatt.
A Magyar Közút Nonprofit Zrt. ugyanakkor továbbra is arra kéri a közlekedőket, hogy utazás előtt mindenképpen tájékozódjanak a www.utinform.hu oldalon, vagy a társaság diszpécsereinél.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
