Városlista
2025. december 8, hétfő - Mária

Hírek

2013. November 17. 10:46, vasárnap | Helyi sport
Forrás: MTI

Női kézilabda BL - Hibátlan maradt a Győr

Női kézilabda BL - Hibátlan maradt a Győr

Százszázalékos mérleggel zárta a címvédő Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeit, miután az utolsó fordulóban tartalékosan legyőzte a vendég nagybányai (Baia Mare) csapatot.

Női BL, A csoport, 6. (utolsó) forduló:
Győri Audi ETO KC - Baia Mare (román) 28-26 (14-14)
---------------------------------------------------

A Győr - amely ezúttal több alapjátékosát is pihentette - biztos csoportelsőként jutott a középdöntőbe, amelynek sorsolását kedden rendezik Bécsben.
A másik magyar érdekelt, az FTC-Rail Cargo Hungaria csak akkor jut a nyolc közé, ha vasárnap pontot szerez a montenegrói Buducsnoszt Podgorica otthonában, máskülönben a KEK nyolcaddöntőjében folytatja.

A további program:
vasárnap:
Thüringer HC (német)-Hypo NÖ (osztrák), Nordhausen 15.00

B csoport:
vasárnap:
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00
Midtjylland (dán)-Lublin (lengyel), Ikast 13.15

MTI Fotó: Kovács Anikó

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport

Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig

Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.

2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.

2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai

Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia