Városlista
2026. június 27, szombat - László

Hírek

2019. Március 11. 08:26, hétfő | Helyi

Nőnapi pódiumbeszélgetést tartottak a Hotel Konferenciában

Nőnapi pódiumbeszélgetést tartottak a Hotel Konferenciában

Nőnapi pódiumbeszélgetésen vehettek részt szombaton, a Hotel Konferenciában, a GyereGyőrbe szervezésében, "Nők a nagyvilágban" címmel.

3 hölgy, 3 korosztály, 3 helyszín a világban, ahová hosszabb-rövidebb időre, különböző indíttatással utaztak el. Élményeiket, benyomásaikat egy színes programon osztották meg a közönséggel. A vendégek: Dr. Happ Éva, a Széchenyi István Egyetem dékánhelyettese, a Turizmus Tanszék vezetőjének, egyetemi docens; Stipsits Ibolya fotóművész, a Győri Fotóklub tagja, kiváló művész és Katona Zsuzska, a győri Rotary Club cserediákja, a Révai Miklós Gimnázium tanulója - voltak.

A beszélgetést Csobay Dániel fotográfus, közművelődési szakember, rendezvényszervező vezette.

Az eseményre eljöttek, meghallgatták a Rotary Cserediák program Magyarországon tartózkodó külföldi diákjai is, két mexikói, egy brazil és egy argentin. Savi, Mariana, Emiliano és Eliasz.

A program főtámogatói a RÁBAKÉSZ Kft. és a Rozmaring Pince voltak.

A beszélgetés után átadták Csobayné Pintér Évával, a GyereGyőrbe Tematikus városnézések és Élményprogramok ügyvezető, idegenvezetővel az idegenvezetők világnapi, 5. Staféta-séta kvízjáték nyerteseinek a nyereményeit. Szívből gratulálunk nekik!

Csobay Dániel, a Nőnap alkalmából virággal köszöntött minden hölgy vendéget.

A szervezők szívből köszönik partnereiknek a felajánlásokat!

Írta: Csobay Dániel

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi

Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!

A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.

2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi

Három alpolgármestere van már Pintér Bencének

Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.

2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi

Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között

Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.

2026. Június 25. 08:23, csütörtök | Helyi

Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO

A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.