Hírek
2013. Március 26. 15:40, kedd |
Helyi
Forrás: infoGyőr/GÁ - eoh.hu
Nyárra elkészül az inkubátorház

Nyárra befejeződnek a győri inkubátorház munkálatai, de a kezdő vállalkozások már most előfoglalhatják irodájuk helyét az európai színvonalú irodaházban.
Valószínű többeknek más jut eszébe az inkubátorház szóról, ezért is rögtön az elején kitérünk arra, pontosan mit is takar a Győrben épülő inkubátorház projekt és pontosan kiknek is szól.
"Olyan épület vagy épületegyüttes, amely a kezdő vállalkozások számára kedvezményesen biztosít megfelelő fizikai és humán adottságokat fejlődésükhöz. Lényeges eleme, hogy a vállalkozások számára szükséges összes infrastruktúrán túl, lehetőséget biztosít tárgyalók használatára is. A vállalkozások fejlődését egyrészt már az is segíti, hogy rendezett, irodai körülmények között fogadhatják partnereiket. Másik fontos tényezője, hogy a kezdő vállalkozások működésükhöz, fejlődésükhöz különböző szolgáltatásokat vehetnek kedvezményesen igénybe." - azeoh.hu-n található részletes magyarázat tökéletesen jellemzi az inkubátorház betöltendő funkcióját.
Kinek lehet érdekes az újonnan épülő létesítmény? Olyan "fiatal", 3 évnél nem "idősebb" vállalkozások, cégek számára, akik elérhető áron, magas színvonalú, felszerelt irodákban folytatnák tevékenységüket.
Az ő igényeiket szándékozik kielégíteni azEuro- Office Hungary Ingatlanfejlesztő és Ingatlanhasznosító Kft.az Új Magyarország pályázatán nyert 175 millió forintos támogatással.
A lehetőség iránt érdeklődő vállalkozások már most előfoglalhatják helyüket az irodaházban, mind ezt úgy, hogy akár a bérlő igényeinek megfelelően kerül kialakításra a cég leendő irodája, mely nyártól költözhető.
A látványtervek megtekintése után, kétség nem fér hozzá, hogy az Nyugat-európai színvonalú irodaház, mind Győr üzleti életének, mind a benne irodát bérlő vállalkozások sikeréhez nagy mértékben hozzájárul. Az inkubátorház amellett, hogy magas színvonalú irodákat biztosít, extra szolgáltatásaival minden üzleti életben felmerülő igényt kielégít. - ahogy azeoh.hu -n olvasható.
Nagyon jó ötletnek tartom a kezdeményezést. Kár, hogy annak idején, mikor a vállalkozást kezdtem, nem voltak ilyen lehetőségek a fiatal cégek számára. Nem kérdés, hogy egy vállalkozás sikeréhez, nagyban hozzájárul az iroda melyben a mindennapi munka folyik.- reagált megkeresésünkreHomlok FerencazEl-Co Számítástechnikai Kft.ügyvezetője.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 23. 09:29, vasárnap | Helyi
EM: másfél ezernél többet vennének már támogatással a legnépszerűbb gyártó autóiból
A BYD termékeiből több mint 1500 megvásárlásához kértek eddig állami hozzájárulást az e-autó programban pályázó vállalkozások.
2025. Március 23. 09:10, vasárnap | Helyi
Íme az Audi 2024-es számai
Az autóipar átalakulása az Audi Hungariára és annak 2024-es pénzügyi évben elért teljesítményére is hatással volt.
2025. Március 23. 08:14, vasárnap | Helyi
Már most készülnek a harmadik Duna FESZT-re Győrben
Idén is lesz Duna FESZT a Győri Nemzeti Színházban. A négynapos rendezvény célja, hogy a közönség Győrben is találkozhasson a különböző országokból érkező társulatokkal, hangzott el az esemény sajtótájékoztatóján.
2025. Március 23. 07:08, vasárnap | Helyi
Pajtájuk befejezéséhez várják a támogatókat
Már régóta kicsi a táncház a Csobolyó néptáncegyüttesnek, akik jövőre lesznek 35 évesek. Ezért kezdett egy pajta építésébe az együttes 2023-ban, ami a végéhez közeledik.