2024. július 16, kedd - Valter

2010. Január 09. 15:14, szombat | Sport

Nyolc év után újra elhódították a kupát a spanyolok

Spanyolország nyerte a tenisz Hopman-kupát. Női egyesben hatalmas meglepetés született. A mindössze 15 éves Laura Robson szerzett vezetést az angoloknak, miután 6-1 7-6-ra legyőzte a világranglista 26-dik helyén álló Martinez Sanchezt. Ezzel

A spanyol azonban kitűnő formában játszott Andy Murray ellen: az első szettet ugyan elveszítette, de a másodikat és a harmadikat megnyerte. Ezzel a vegyespárosra maradt a döntés.

A rendkívül szoros összecsapás első játszmáját, három meccslabda hárítása után a spanyolok nyerték rövidítésben, a folytatásban pedig 7-5 arányban bizonyultak jobbnak. Spanyolország tehát 2002 után ismét elhódította a Hopman-kupát.

2024. Július 15. 07:56, hétfő | Sport

Spanyolország negyedszer Európa-bajnok

A spanyol labdarúgó-válogatott immár egyedüli csúcstartóként negyedszer lett Európa-bajnok, miután vasárnap 2-1-re legyőzte a sorozatban második döntőjét elveszítő angol csapatot.

2024. Július 12. 07:55, péntek | Sport

Csúnyán megalázta a román másodosztályú csapat a paksiakat

A kupagyőztes Paksi FC 4-0-ra kikapott hazai pályán a román Corvinul Hunedoara csapatától csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.

2024. Július 11. 20:57, csütörtök | Sport