Városlista
2025. december 20, szombat - Teofil

Hírek

2020. Február 28. 10:52, péntek | Belföld

Ők lettek Az év turisztikai szakemberei

Ők lettek Az év turisztikai szakemberei

Első alkalommal rendezte meg a Turizmus Kft. a szakmai szövetségek díjátadóját az Utazás kiállítás hivatalos fogadása keretében. Csütörtök este 15 szakember vehette át 2019-es teljesítményének elismerését a Budapest Marriott Hotelben

"A Turizmus Kft. a turisztikai szakma elkötelezett partnereként hosszú évek óta vállalja, hogy nemcsak platformot teremt, hanem meg is szervezi a szakmai szövetségek legjobb szakembereit köszöntő díjátadó rendezvényt. Ez egy szép hagyomány, melynek továbbvitelét kiemelten fontosnak tartjuk" – mondta Gál Pál Zoltán, a Turizmus Kft. ügyvezetője a Budapest Marriott Hotel View különtermében tartott díjátadón.

"Idén első ízben az Utazás kiállítás hivatalos fogadásán van lehetőség a díjak átadására, a hazai turisztikai szakma első számú seregszemléje, egyben a turisztika szezon hivatalos megnyitója méltó keret ad ennek a rangos eseménynek.

A Turizmus Kft. fontos küldetésének tartja, hogy a díjazottak híre a teljes szakmához, sőt az ágazaton túlra is eljusson, ennek érdekében az összes kommunikációs csatornáját mozgósítja, hogy mindenki megismerhesse azokat a szakembereket, akik munkájukkal és elhivatottságukkal nagy mértékben hozzájárultak az egész turisztikai szakma sikeréhez" – hangsúlyozta.

A díjakat a Magyar Turisztikai Szövetség Alapítvány elnöke, Princzinger Péter és a díjalapító szakmai szövetség elnökei, illetve vezető képviselői adták át.


A díjazottak:

Az Év Autóbuszos Személyszállítója 2019 Stiller Gábor, a FIVE STARS Bt. ügyvezető igazgatója

Az Év Idegenvezetője 2019 (megosztva) Nezepa Sándor, idegenvezető

Az Év Idegenvezetője 2019 (megosztva) Üvegesné Weigl Tünde, idegenvezető

Az Év Kempingese 2019 Madács Erika, a Zala Kempingek Kft. és a Park Kemping és Üdülőfalu kempingvezetője

Az Év Fesztiválszervezője 2019 Gergely Balázs, a Kolozsvári Magyar Napok főszervezője

Az Év Repülőjegy Értékesítője 2019 Éliás Andrea Petra, az IBUSZ repülőjegy-értékesítője

Az Év Utazási Irodása 2019 dr. Bognárné Kovács Zsuzsa, AB Agro Utazási Iroda tulajdonos- ügyvezetője

Az Év Turisztikai Tanácsadója 2019 Antalóczy Györgyné, a Triant Kft. ügyvezető tulajdonosa

Az Év Munkaadója 2019 Toldi Gabriella, a Jet Travel ügyvezető igazgatója

Az Év Autókölcsönzője 2019 Nagy Vendel, az AVALON Car(e) Services Kft. Rent & Car Sharing Division Managere

Az Év Vendéglőse 2019 Andrusch Péter, az Alabárdos Étterem tulajdonosa

Az Év Beutaztatója 2019 Réfi Oszkó Dorottya, a Microcosmos DMC Budapest üzletfejlesztési igazgatója

Az Év Egészségturizmus Menedzsere 2019 Czeglédi Gyula, Hajdúszoboszló polgármestere

Az Év TDM Szakembere 2019 Kovács Szabolcs, a Zalakarosi Turisztikai Nonprofit Kft. ügyvezetője

Az Év Gasztronómusa 2019 Krivács András (MNGSZ-elnök), a Fenyves Szálloda és Konferencia Központ igazgatója (Baktalórántházán)

Forrás: turizmus.com

Fotó: turizmus.com/Grósz Balázs

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld

A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját

2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld

Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné

Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.

2025. December 19. 07:27, péntek | Belföld

Orbán Viktor: az orosz vagyon felhasználását sikerült megakadályozni

A befagyasztott orosz vagyon felhasználása Ukrajna céljaira hadüzenetként értelmezhető, azonnal belerántott volna bennünket egy háborúba, ettől sikerült megóvni magunkat, ez egy nagyszerű siker