Hírek
2018. Január 03. 11:22, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Öngyilkos lett egy rab a balassagyarmati fegyházban
Öngyilkos lett egy jogerős büntetését töltő 50 éves fogvatartott a Balassagyarmati Fegyház és Börtönben - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BvOP) szerdán az MTI-vel.
A férfi a zárkában felakasztotta magát, és bár az intézet személyzete azonnal megkezdte a segítségnyújtást, amelyet a kiérkező mentőszolgálat tovább folytatott, a fogvatartott életét már nem tudták megmenteni.
A rendőrség a helyszíni szemle során az idegenkezűséget kizárta, az intézet vezetése megtette a szükséges intézkedéseket - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
2026. Április 25. 17:56, szombat | Belföld
Orbán Viktor visszaadja mandátumát, Gulyás Gergely lesz a Fidesz frakcióvezetője
Orbán Viktor, a Fidesz-KDNP listavezetője, leköszönő miniszterelnök visszaadja a választáson elnyert mandátumát
