Hírek
2018. Május 20. 11:37, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Őrizetbe vettek egy embert a sólyi kislány megölésének ügyében
Őrizetbe vettek a rendőrök egy embert, aki megalapozottan gyanúsítható a sólyi kislány megölésével - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője szombat délután az MTI-vel.
Nagy Judit elmondta: péntek este jelentette édesapja a rendőrségen a nyolcéves sólyi kislány eltűnését, akinek holttestét szombat hajnalban találták meg a szomszédos Királyszentistván közelében.
A szóvivő tájékoztatása szerint az ügyben emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indult büntetőeljárásban egy Veszprém megyei lakost vettek őrizetbe a rendőrök, és megkezdték a kihallgatását.
A rendőrség az ügyben a nyomozás érdekeire tekintettel egyelőre nem ad több információt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
