Hírek
2016. Március 09. 12:34, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Őrizetben az embercsempész – videóval
Mosonmagyaróvár térségében a rendőrök elfogtak egy embercsempészt, aki öt illegális bevándorlót akart Ausztriába eljuttatni.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Autópálya Alosztály járőrei 2016. március 8-án 13 óra 50 perckor az M1-es autópályán, Mosonmagyaróvár térségében ellenőrizték egy személygépjármű vezetőjét és utasait. Az autóban 5 marokkói állampolgár utazott, akik az igazoltatáskor a rendőröknek elmondták, hogy Ausztriába akartak eljutni. A járőrök megállapították, hogy a külföldiek nem rendelkeztek a schengeni tagállamokba történő beutazáshoz és tartózkodáshoz szükséges okmányokkal, ezért őket és az autó sofőrjét, K. J.-C. 20 éves román állampolgárt a helyszínen elfogták és előállították a megyei rendőr-főkapitányságra.



A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Határrendészeti Osztályán a gépjármű 20 éves vezetője, K. J.-C. román állampolgárral szemben embercsempészés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás. A nyomozók a férfit – őrizetbe vétele mellett – gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
