Hírek
2013. December 23. 09:15, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Őrjöngve ütötte meg a mentőápolót Győrben
A 39 éves gyanúsított önmagából kikelve szidalmazta a mentőápolót, majd egy óvatlan pillanatban megütötte a sértettet.
A győri Mentőállomásra orvosi segítséget kérve ment be két férfi. Egyikük keze vérzett, ezt szerette volna, ha a mentőszolgálat munkatársai azonnal ellátják. A férfi az ott dolgozókkal szóváltásba keveredett, egyre erőszakosabbá vált, mivel őt a mentőápolók a baleseti sebészetre irányították sérülésének ellátására.
Ekkor az önkívületi állapotba került 39 éves T. János egy váratlan pillanatban arcul ütötte a mentőszolgálat munkatársát, majd folyamatos szitkozódások közepette próbálta ismételten megütni őt. Sikertelenül. A helyszínre érkező járőrök fékezték meg az őrjöngő férfit, akit sérülései ellátására kórházba vittek.
A Győri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya T. János 39 éves banai lakos ellen közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
2026. Június 05. 08:06, péntek | Helyi
Megérkeztek a belvárosi virágoszlopok
A Győr-Szol még márciusban ültetett palántákat a győri belvárosba szánt virágoszlopokba és virágpiramisokba. A palánták mostanra kivirultak, már láthatjuk is őket.
2026. Június 05. 07:05, péntek | Helyi
Vasárnap estig tart Győrben a színházi fesztivál
Ismét Győr ad otthont a Duna Nemzetközi Színházi Fesztiválnak.
2026. Június 04. 08:23, csütörtök | Helyi
Most már hivatalos: Borbély Balázs a Ferencváros új vezetőedzője
A Ferencváros vezetősége mindenben megállapodott Borbély Balázzsal, így a 46 éves felvidéki szakember lett a labdarúgó NB I-ben 36-szoros bajnok együttes vezetőedzője.
