Hírek
2018. Május 23. 07:05, szerda | Külföld
Összeomlott egy hétemeletes ház Madridban- Két embert még keresnek
Beomlott egy felújítás alatt álló épület Madridban, a rajta dolgozó 15 munkás közül kettőt még keresnek.
A felújítás alatt levő épület belső udvari szárnya omlott össze.
A portugál tvi24 szerint egyelőre nem tudni, mi okozta hétemeletes épület beomlását.
Az épületen 15 munkás dolgozott, közülük tizenhárman ki tudtak menekülni, egyiküket kórházba kellett szállítani törött könyök miatt.
Két embert viszont még mindig keresnek.

Forrá: origo.com
Kép: twitter.com
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 10. 09:09, szombat | Külföld
Giorgia Meloni: elérkezett az ideje, hogy Európa beszéljen Oroszországgal
Azt hiszem, elérkezett az ideje, hogy Európa beszéljen Oroszországgal a háborúról - hangoztatta Giorgia Meloni olasz miniszterelnök év eleji sajtótájékoztatóján pénteken.
2026. Január 10. 09:08, szombat | Külföld
Vitalij Klicsko felszólította a kijevieket, hogy aki tudja, hagyja el a fővárost
2026. Január 10. 09:03, szombat | Külföld
Az ukrán elnök megerősítette, hogy Oroszország Oresnyik rakétát vetett be
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök megerősítette, hogy Oroszország pénteken Oresnyik típusú rakétát vetett be, és közölte, hogy egy orosz drón megrongálta Katar nagykövetségének épületét Kijevben.
2026. Január 08. 07:36, csütörtök | Külföld
Az Egyesült Államok kilép több tucat nemzetközi szervezetből
Az Egyesült Államok kilép több tucat nemzetközi szervezetből, köztük az ENSZ legtöbb szakosított szervezetéből, bizottságából, testületéből. Erről Donald Trump amerikai elnök írt alá rendeletet szerdán.
