Városlista
2026. január 22, csütörtök - Vince

Hírek

2010. Április 21. 14:37, szerda | Kék hírek
Forrás: HírTV

Ostorral verte „rabszolgáit” a kaposvári vállalkozó

Ostorral verte „rabszolgáit” a kaposvári vállalkozó

Kommandósok fogtak el egy kaposvári építési vállalkozót és családtagjait kedd hajnalban Kaposváron. A férfit azzal gyanúsítják, hogy hajléktalanokat tartott fogva és fizetség nélkül dolgoztatta őket a birtokán.

Napi 12-16 órán át „alkalmazott" bontási munkálatokhoz foglyul ejtett hajléktalanokat egy 35 éves kaposvári építési vállalkozó. Pénzt nem, csak ételmaradékokat adott nekik a „rabszolgatartó" vállalkozó, aki a testi fenyítéstől sem riadt vissza, ha a munkavégzés minőségén szándékozott javítani: kézzel és ostorral is verte áldozatait. A kommandósok kedd hajnalban kapták el a vállalkozót, a feleségét és az édesapját. A nyomozó hatóságoknak más megyében kellett biztonságba helyezniük két fogva tartott hajléktalant. A rendőrség három rendbeli személyi szabadság megsértése ügyében nyomoz.


HavariaPress

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek

A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!

Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen