Hírek
2015. Január 30. 17:23, péntek |
Helyi
Forrás: Police.hu
Öt autó ütközött az M1-esen Börcsnél
Börcs térségében a főváros felé vezető oldalon öt autó ütközött egymásnak. Senki nem sérült meg.
Az M1-es autópálya 130-as kilométer szelvényében, Börcs térségében 2015. január 30-án 17 óra 5 perckor öt jármű hajtott egymásnak. A balesetben senki nem sérült meg. Az eddig rendelkezésre álló adatok alapján az ütközést relatív gyorshajtás és a követési távolság be nem tartása okozta.
A rendőrök a főváros felé vezető oldalon a belső sávban helyszínelnek, a külső- és a leállósávban halad a forgalom.A rendőrség kéri a járművezetőket, hogy a sónedves úton kellő óvatossággal és körültekintéssel vezessenek!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 08:26, hétfő | Helyi
Nagy volt a forgalom a rendelőkben novemberben
Fellélegezhettek az orvosok az egyik győri gyermekorvosi rendelőben.
2025. December 08. 08:08, hétfő | Helyi
A jövő útjait mutatta be a Széchenyi-egyetem
Jelentős érdeklődés mellett rendezte meg pályaorientációs konferenciáját a Győri Egyetemért Közhasznú Egyesület a Széchenyi István Egyetem Győri Innovációs Parkjában.
2025. December 08. 07:06, hétfő | Helyi
Kadler Gusztávról neveztek el utcát Győrben
Győr Megyei Jogú Város közgyűlése október végén több közterület elnevezését is jóváhagyta. Az új utcanevek a város díszpolgárainak a neveit viselik.
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
