Hírek
2014. December 23. 22:29, kedd |
Helyi
Forrás: Police.hu
Öt autó ütközött M1-esen Öttevénynél
Az autópályás rendőrök befejezték a M1-es autópálya, Budapest felé vezető oldal, 137-es kilométer szelvényében történt személyi sérüléses baleset helyszínelését. A rendelkezésre álló adatok alapján a balesetben öt személygépkocsi vett részt.
A baleset szabálytalan sávváltás és követési távolságok be nem tartása miatt következett be. A mentőszolgálat munkatársai a helyszínről két külföldit szállítottak kórházba.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság az M1-es autópályán megnövekedett forgalom miatt felhívja a sztrádán lévők figyelmét, hogy fokozott figyelemmel közlekedjenek!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 08:23, szombat | Helyi
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői
2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
