Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2021. Augusztus 26. 06:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Öt migránssal a kocsijában fogtak el egy embercsempész nőt

Öt migránssal a kocsijában fogtak el egy embercsempész nőt

Elfogtak a rendőrök egy 23 éves ukrán nőt, aki öt migránst vitt az autójában az M6-os autópályán szerdán - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Azt írták: a rendőrök az autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 92-es kilométernél, a dunaföldvári pihenőben ellenőriztek egy cseh rendszámú autót. A kocsit egy ukrán nő vezette.

A sofőr az autóban öt, magát kurdnak valló utast szállított, ők sem a személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudták igazolni - tették hozzá.

A tájékoztatás szerint a rendőrök a sofőrrel szemben embercsempészés miatt indítottak eljárást, a külföldieket pedig visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból

A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -