Városlista
2026. április 6, hétfő - Vilmos, Bíborka

Hírek

2018. Május 19. 19:25, szombat | Belföld
Forrás: police.hu

Otthon termesztette és árulta is a drogot

Otthon termesztette és árulta is a drogot

A siklósi rendőrök egy 45 éves helyi férfit vettek bűnügyi őrizetbe.

A rendőrök május 18-án 15 óra 40 perckor házkutatást tartottak egy siklósi ingatlanban, mert gyanú merült fel arra vonatkozóan, hogy a tulajdonos kábítószert termeszt otthonában. A rendőrök a házkutatás alkalmával az ingatlanban kialakított rejtekhelyen 6 tő kábítószergyanús növényt, 116 gramm kábítószergyanús növényi származékot, valamint kábítószer termesztéséhez használatos eszközöket találtak és foglaltak le. A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 45 éves férfit a rendőrök a helyszínen elfogták, majd előállították a Siklósi Rendőrkapitányságra. A férfi gyanúsítotti kihallgatásán beismerő vallomást tett, és a rendőröknek azt is elmondta, hogy nemcsak termesztette, hanem árulta is a kábítószert.

A gyanúsított ellen – őrizetbe vétele mellett – kábítószer-kereskedelem bűntett, valamint kábítószer birtoklása bűntett megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság, és előterjesztést tettek a férfi előzetes letartóztatásának indítványozására.

Címkék: drog, kábítószer, siklós

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld

Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi

Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.

2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld

Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban

Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból

2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld

Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is

A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.