Hírek
2011. November 14. 07:25, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Overdose diadalmaskodott Rómában - VIDEÓ

Overdose megnyerte vasárnap a római Premio Carlo e Francesco Aloisi elnevezésű Group III-as futamot.
A viadal honlapja szerint a magyar ló – Frankie Dettorival a nyergében – fél hosszal előzte meg a második Dagda Mort, s ezzel pályafutása 16. sikerét aratta. A júniusi Royal Ascoton, a King’s Stand Stakes futamon elért negyedik helye óta ez volt Overdose első versenye, s most először ült a nyergében a világ legjobb zsokéjának tartott olasz Dettori.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Szeptember 26. 12:05, kedd | Sport
Német Kupa - Gulácsi visszatér a kezdőcsapatba
Közel egy év után újra pályára lép Gulácsi Péter, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő RB Leipzig magyar kapusa.
2023. Szeptember 25. 14:28, hétfő | Sport
Győr Rally Metabond szemmel
Élménybeszámoló az Országos Rally Bajnokság helyszínéről
2023. Szeptember 24. 11:12, vasárnap | Sport
Japán Nagydíj - Verstappen nyert, világbajnok a Red Bull
A címvédő és kétszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjon, ezzel az osztrák istálló megvédte vb-címét a konstruktőrök között.
2023. Szeptember 22. 06:00, péntek | Sport
Konferencia-liga - Hazai győzelemmel rajtolt a Ferencváros
A Ferencváros hátrányból fordítva 3-1-es hazai győzelemmel rajtolt a szerb Cukaricki ellen a labdarúgó Konferencia-liga csütörtöki nyitófordulójában.