Hírek
2013. Július 11. 14:19, csütörtök |
Helyi
Forrás: GYŐR MRFK
Péklapáttal ütötte fejbe haragosát
Sütőlapáttal utasította rendre támadóját az 53 éves szilsárkányi férfi, akit K. Ferenc ököllel arcul ütött a sértett ingatlanának udvarán.
A 67 éves helyi férfi erősen italos állapotban tért be a szilsárkányi vendéglőbe 2013. július 8-án délután. A háziakkal szembeni korábbi sérelmein szeretett volna elégtételt venni.
A telefonáló tulajdonoshoz lépett, akit ököllel úgy arcul ütött, hogy a férfi kezéből mobiltelefonja kiesett. Ezt követően a sértett, távozásra szólította fel az agresszív hőzöngőt, aki az udvarból kifelé menet becsmérlő kijelentések közepette fenyegette meg a sértettet. Az 53 éves férfi hogy a „vitát” lezárja, a ház oldalához támasztott péklapáttal ütötte fejbe haragosát.
K. Ferenc ellen súlyos testi sértés megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Csornai Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
