Hírek
2012. Április 14. 07:19, szombat |
Helyi sport
Forrás: eto.hu
Pintér Attila: három pontért megyünk!
A korábbi hetekkel ellentétben ezúttal betegség vagy sérülés miatt sokkal kevesebb edzést kellett kihagyni a játékosoknak, így Simon, Ji-Paraná és Aleksidze mellett a többiek akár pályára is léphetnek a Ferencváros ellen
Az ETO-nak mostl eltiltottja sincs, Pintér Attila várhatóan a következő csapatot küldi harcba az Üllői úton: Stevanovic - Djordjevic, Babic, Fehér - Tokody, Pátkai, Kamber, Völgyi - Trajkovic, Strestik, Varga R.
Pintér Attila: "Biztos, hogy egy jó hangulatú stadionban fogunk pályára lépni, minket is fel kell, hogy dobjon ez az atmoszféra. A három pont megszerzéséért mindet el kell követnünk."
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:26, vasárnap | Helyi
A fenntarthatóságról a Föld napján Győrben
Szivárgásverseny, kockajáték, interaktív tudáspróba, ételkóstoló.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
