2024. május 13, hétfő - Szervác

2012. Március 10. 07:15, szombat | Helyi sport
Forrás: eto.hu

Pintér-premier Pátkai parádéval

A visszafogottabb első félidei játék után a második negyvenöt percben gólfesztivált rendezett a csapat, amelyből leginkább Pátkai Máté vette ki részét.

A télen az MTK-tól érkező játékos eddig minden meccsen a kezdőcsapatban kapott helyet, ma pedig a labdaszerzései mellett gólérzékenységével is kitűnt. Az ő mesterhármasa mellett Marko Dinjar jegyzett egy nem mindennapi gyönyörű találatot, így hiába került Aleksidze kiállítása miatt az utolsó negyed órára emberhátrányba a csapat, 2-0 után is láthatott újabb gólokat a közönség. Győzelmével az ETO megerősítette a második helyet a tabellán, és három pontra megközelítette a Debrecent - igaz, a hajdúságiak ebben a fordulóban még nem léptek pályára.

Győri ETO FC - FGSZ Siófok 4-1 (0-0)
Győr, 2500 néző, v.: Szilasi

Győri ETO FC: Stevanovic - Babic, Fehér Z., Stanisic, Völgyi - Pátkai, Trajkovic, Pilibaitis (Kamber, 51.) - Koltai, Ahjupera (Aleksidze, 75.), Dudás (Dinjar, 58.). Vezetőedző: Pintér Attila

FGSZ Siófok: Milinte - Mogyorósi, Fehér Zs., Lengyel D., Kiss Zs. (Fejes, a szünetben) - Heffler, Kecskés (Huszák, 60.), Egerszegi, Melczer (Pál, 73.) - Haraszti, Simon A. Vezetőedző: ifj. Mihalecz István

Gólszerző: Pátkai (56., 72., 86.), Dinjar (83.), illetve Simon A. (90.)
Sárga lap: Stanisic (21.), Koltai (58.), Aleksidze (77., 78.), illetve Melczer (33.), Fehér Zs. (44.), Mogyorósi (64.)
Piros lap: Aleksidze (78.)

2024. Május 12. 09:11, vasárnap | Helyi

Idén is virágba borul Győr

Megkezdődött Győrben az egynyári virágok kiültetése.

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.

2024. Május 12. 08:59, vasárnap | Életmód