Hírek
2013. Október 23. 20:03, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Rablópárost fogtak el Győrben: többek között benzinkutat, dohányboltot raboltak
Elfogtak a győri rendőrök két férfit, aki több betörést, rablást követett el a napokban a városban.
Kocsis Tünde alezredes elmondta: a két 29 éves férfi október 13-án éjjel késsel fenyegetőzve rabolt ki egy helyi benzinkutat, amikor viszont egy sporttelep biztonsági őrétől követeltek pénzt, az megfutamította őket határozott fellépésével.
Hozzátette, a győri és a győrszemerei támadó egy férfit bottal ütlegelt az utcán, majd erőszakkal elvették a sértett hátizsákját, de bűnlajstromukon szerepel az is, hogy három alkalommal törtek be ugyanabba a győri dohányboltba, ahonnan cigarettát loptak.
A szóvivő jelezte: a két férfi ellen rablás bűntette, annak kísérlete, valamint folytatólagos elkövetett betöréses lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folyik eljárás. A rendőrség őrizetbe vette mindkettőjüket, és előterjesztést tett az előzetes letartóztatásukra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
