Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2012. Április 23. 07:19, hétfő | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Rajt-cél győzelmet aratott Vettel

Rajt-cél győzelmet aratott Vettel

A világbajnoki címvédő Sebastian Vettel nyerte vasárnap a Forma–1-es Bahreini Nagydíjat.

A Red Bull német pilótája mögött a Lotus két versenyzője, a 2007-ben a Ferrarival világbajnok finn Kimi Raikkönen és a francia Romain Grosjean végzett a második és a harmadik helyen.

A 24 esztendős Vettel, aki rajt-cél győzelmet aratott a szahíri pályán, idei első, pályafutása 22. futamgyőzelmét szerezte meg Bahreinben. A német pilóta ezzel a vb-pontverseny élére ugrott.

Az idei négy futamon négy különböző pilóta nyert: a brit Jenson Button (McLaren), a spanyol Fernando Alonso (Ferrari), a német Nico Rosberg (Mercedes) és Vettel.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 24. 07:35, kedd | Sport

Labdarúgó NB I - Tartja a lépést az ETO-val a Ferencváros

A címvédő Ferencváros 3-1-re nyert az MTK Budapest vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának hétfői zárómérkőzésén, ezzel újra három pontra van a listavezető ETO FC Győrtől.

2026. Február 23. 07:43, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Látványos, hétgólos meccsen hozta el Paksról a három pontot az éllovas Győr

Az éllovas Győr izgalmas mérkőzésen 4-3-ra nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport

IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc

Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.