Hírek
2010. Szeptember 27. 07:49, hétfő |
Sport
Forrás: HírTV
Rajt-cél győzelmet aratott Alonso
Fernando Alonso nyerte a Szingapúri Nagydíjat. A második helyen Sebastian Vettel végzett, a dobogó harmadik fokára Mark Webber állhatott.
Következő futam: október 10. Japán Nagydíj, Szuzuka
Webber továbbra is vezeti a vb-pontversenyt, az első rajtkockából induló Alonso pedig, aki idei negyedik futamgyőzelmét aratta, feljött a második helyre, miután a brit Lewis Hamilton (McLaren) a 36. körben egy versenybaleset következtében kiesett.
(lanchidradio.hu, telesport.hu)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 07:03, kedd | Sport
Vizes vb 2027 - Huszonhárom napos lesz a budapesti vb
A 2027-es budapesti vizes világbajnokságot június 26. és július 18. között rendezik meg - jelentette be Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár a hétfői sajtótájékoztatón.
2025. December 15. 07:40, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Debrecen is elvitte a három pontot az FTC otthonából
A Debrecen egygólos győzelmet aratott a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 17. fordulójának második vasárnapi mérkőzésén.
2025. December 12. 07:27, péntek | Sport
Európa-liga - A Rangerst is legyőzte, veretlen maradt a Ferencváros
A Ferencváros hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Glasgow Rangerst a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának csütörtöki hatodik fordulós mérkőzésén, így változatlanul veretlen és nyolcaddöntőbe jutást érő helyen áll.
