Hírek
2016. Augusztus 19. 13:36, péntek |
Helyi
Forrás: V
Régiségvásár Győrben
A Patinás Antikexpo Galéria szervezésében, 2016-ban immáron 18 éve minden hónap 3. vasárnapján (kivéve január, február), szeretettel várnak minden kedves régiség rajongót kora reggeltől az Árkád mögötti piactéren.
Aki nem fáradt még el kellően a szombati programokon, annak ajánlom figyelmébe, vasárnapi szórakozásként a győri régiségvásárt. Az ember elmolyol a történelem ránk hagyott emlékeiben, megáll egy-két tárgynál, talán eszébe jutnak róla a nagyszülei, vagy csak egy rég elfeledett hangulat, emlék ami feltör a feledés homályából és visszaröpít a múltba. Sosem lehet tudni, mire bukkan az ember, értékre vagy lomra, drága vagy olcsó holmira. Mindez nem számít, mert minden tárgynak az értéke a hozzá fűzött érzelmek gazdagságában rejlik.
A régiségvásár 2016 augusztus 21-én vasárnap, reggel hét órától tart nyitva.
Érdeklődni lehet: 06/20-313-4156
Helyszín: Tarcsay Vilmos úti piactér
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 08:26, vasárnap | Helyi
A fenntarthatóságról a Föld napján Győrben
Szivárgásverseny, kockajáték, interaktív tudáspróba, ételkóstoló.
2026. Április 26. 08:12, vasárnap | Helyi
Gyakorlati jogászképzés: együttműködési megállapodást kötött a Széchenyi István Egyetem és a Győri Törvényszék
2026. Április 26. 07:08, vasárnap | Helyi
A madarak nyomában: ismeretterjesztő program és vízitúra Kisbodakon
Tanulással és kalandos vízitúrával folytatódott Kisbodakon a „Szigetköz Ismeretterjesztő Sorozat 2026”, ahol ezúttal a térség gazdag madárvilága került a középpontba.
2026. Április 25. 08:25, szombat | Helyi
Laczkovits-Takács az új frakcióvezető
A győri Fidesz-KDNP frakcióját mától Laczkovits-Takács Tímea vezeti.
