Hírek
2013. December 13. 20:25, péntek |
Kék hírek
Forrás: MTI
Rendőrautó karambolozott Szegeden
Négyen megsérültek, amikor egy szirénázó rendőrautó és egy személygépkocsi összeütközött péntek este Szegeden - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-t.
A rendőrség közleménye szerint egy megkülönböztető fény- és hangjelzést használó rendőrautó és egy személyautó ütközött össze Szegeden a Rókusi körút és a Tópart utca kereszteződésében.
A baleset után a mentők két rendőrt és két civilt vittek kórházba. Az első adatok szerint mindannyian könnyebben sérültek meg. A civilek már elhagyhatták a kórházat.
A baleset körülményeit a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
