Hírek
2016. Szeptember 27. 11:40, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Rendőrkézen a győri késelő - képekkel, videóval
A rendőrök elfogták azt a férfit, aki szóváltást, majd dulakodást követően egy késsel életveszélyesen megsebesített egy győri lakost.
A nyomozás adatai szerint az ismeretlen elkövető 2016. szeptember 2-án 14 óra 30 perckor a Győrön átvezető 1-es számú főút Béke hídján szóváltásba, majd verekedésbe keveredett egy másik férfival. A kölcsönös dulakodás során a tettes elővett egy zsebkést, majd megszúrta a sértettet, akit ennek következtében életveszélyes sérülésekkel vittek kórházba.

A megyei rendőr-főkapitányság és a Győri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának nyomozói széleskörű adat- és információgyűjtést követően beazonosították, majd 2016. szeptember 26-án a kora reggeli órákban elfogták és előállították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható D. E. 35 éves győri lakost.

A nyomozók a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányságon a férfit - őrizetbe vétele mellett - életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:16, vasárnap | Helyi
A hideg idő veszélyeire hívják fel az állatartók figyelmet
Az extrém hideg az emberek mellett a szabadban tartott gazdasági állatokra és a házi kedvencekre is veszélyt jelenthet – hívta fel a figyelmet az Orpheus Állatvédő Egyesület, amely ajánlásokat is tett az állattartóknak.
2026. Január 11. 08:09, vasárnap | Helyi
Csak óvatosan az utakon
Elszoktak a közlekedők a havazástól.
2026. Január 11. 07:11, vasárnap | Helyi
Győriek is lehetnek az év sportolói
Győrieket is találunk a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) által 68. alkalommal kiírt Év sportolója szavazás három esélyese között.
2026. Január 10. 08:21, szombat | Helyi
Ez lesz a Fehér Miklós Emlékgála programja
A Fehér Miklós Emlékgálát 2026. január 11-én, 10 órától rendezik meg a Magvassy Mihály Városi Sportcsarnokban. A belépés egész nap díjtalan.
