Hírek
2018. Június 27. 08:17, szerda | Belföld
Rendőrök mentették meg az őzgidát
A veszprémi körzeti megbízott és két rendészeti szakgimnáziumi tanuló mentette meg az anyjától elszakadt őzgidát.
Június 24-én délelőtt Tótvázsony környékén járőröztek a rendőrök, egy futóverseny közelében. Akkor vették észre, hogy a rendezvény egyik állomásánál egy fiatal nő a kezében egy körülbelül egy hónapos őzgidát tartogat - írja a police.hu.
A nő elmondta, hogy az anyjától elszakadt állatot az egyik futó találta az erdőben, majd kivitte a verseny állomására.
A rendőr értesítette a vadásztársaságot, melynek elnöke az őzgidát további gondozásra a vadásztársaság telephelyére vitte.
Forrás: origo.hu
Kép: police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
