Hírek
2018. Május 16. 17:36, szerda | Belföld
Rendőrök segítették a Parlamentnél a kacsacsalád közlekedését
Rendőri segítséggel kelt át egy kacsacsalád az úton Budapesten az Id. Antall József rakparton a Parlament előtt.
A kacsamama családra vigyázó rendőrnő tapsikolással igyekezett a kacsacsaládot mielőbbi átkelésre sarkallni. A magas patkára az egyik kiskacsa nem tudott felugrani, így a nő óvatosan megfogta, és felsegítette őt.
Forrás: origo.hu
Kép: zoom.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
Ma tetőzik a hőség, majd hidegfront mérsékli a kánikulát
Pénteken tetőzik a hőség, a csúcshőmérséklet 30 és 36 Celsius-fok között alakul, majd hidegfront érkezik, ami fokozatosan mérsékli a kánikulát; a hétvégén nő a záporok, zivatarok esélye is
2026. Július 17. 09:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtárgyalta a kormány a Szent István-programot
Első olvasatban megtárgyalta a kormány a vidékfejlesztést és a vidéken élők helyben maradását támogató Szent István-programot, amelyet várhatóan augusztus 20. előtt bemutatnak
