Hírek
2012. Március 29. 17:30, csütörtök | Helyi
Rendőrségi ajánlás kiskereskedelmi egységeknek
Az utóbbi időben megszaporodtak a kisboltokat ért fegyveres rablások Győrben. Egy Árpád úti éjjel - nappalit két hét alatt kétszer fosztottak ki.
Erre való tekintettel a Győr-Moson-Sopron Megyei rendőr-.főkapitányság egy ajánlást adott ki a kiskereskedelmi egységeknek. Az egy-két főt foglalkoztató üzletek ugyanis fokozott veszélynek vannak kitéve. Az ajánlásban azokat az intézkedéseket foglalják össze, amiket az üzlet dolgozóinak hasonló esetekben kell alkalmazniuk testi épségük védelme, és a vagyonvédelem érdekében. Az érdeklődők az ajánlást a Megyei Kereskedelmi és Iparkamarán keresztül, illetve a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályán érhetik el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 08:26, hétfő | Helyi
Nagy volt a forgalom a rendelőkben novemberben
Fellélegezhettek az orvosok az egyik győri gyermekorvosi rendelőben.
2025. December 08. 08:08, hétfő | Helyi
A jövő útjait mutatta be a Széchenyi-egyetem
Jelentős érdeklődés mellett rendezte meg pályaorientációs konferenciáját a Győri Egyetemért Közhasznú Egyesület a Széchenyi István Egyetem Győri Innovációs Parkjában.
2025. December 08. 07:06, hétfő | Helyi
Kadler Gusztávról neveztek el utcát Győrben
Győr Megyei Jogú Város közgyűlése október végén több közterület elnevezését is jóváhagyta. Az új utcanevek a város díszpolgárainak a neveit viselik.
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
