Hírek
2012. Június 16. 15:55, szombat |
Helyi
Forrás: Németh Viktória
Republikkal indul a nyár
Szombaton a Republic zenekar indítja a Győri Nyarat egy fergeteges koncerttel.
A 22 éve töretlen népszerűségnek örvendő zenekar, hétvégén látogat városunkba, hogy méltóképpnyissa meg az egész nyáron át tartó rendezvénysorozatot. A koncerten felcsendülnek a mindenki általismert és imádott Republic slágerek, amik garantáltan megmozgatnak minden résztvevőt.
A helyszína Városház előtti tér lesz, mely a szilveszteri hangulatot idézi meg, hiszen a Szent István úti szakaszta program idejére lezárják, így alakítva át hatalmas térré, hogy a közönség szabadon énekelhessenés táncolhasson az örökérvényű dallamokra.
A nyárindító után sem kell a hazaúton törniük a fejüketa város távolabbi részéből érkezőknek, hisz a Kisalföld Volán ingyenes éjszakai járatokkal biztosítja akényelmes utazást.
Ha méltóképp szeretné megünnepelni a nyár első napját, feltétlenül látogasson el a szombaton 21órakor kezdődő Republic koncerte a Városháza elé!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
