Hírek
2018. Január 15. 14:00, hétfő | Bulvár
Risztov Éva hajáért odavannak a rajongók
Nem mostanában láttuk ilyen frizurával Risztov Évát. Az olimpiai bajnok úszónő egy 14 éves fotót osztott meg, amin még hosszú, szőke haja volt.
Risztov Éva egy éve jelentette be, hogy felhagy az aktív sporttal, és menedzsernek áll. Az úszónő azóta több műsorban is szerepelt, legutóbb például Schobert Norbit alázta porig Bochkor Gábor show-jában. Az olimpiai bajnok sportolótól leginkább a fehér ing, fekete nadrág kombót szokhattuk meg, leginkább összefogott hajjal és szemüvegben. De semmiképp sem azt, mint amit most mutatott a közösségi oldalán.
„2004 Skála kampány Cseh Lacival. Most találtam” – írta a fotóhoz Risztov Éva, akinek a hosszú, szőke haját imádják a követői. „Na ez igen! Ez a haj nagyon jól állt” – szólt az egyik komment, de olyan is akadt, aki alig hitte el, amit lát. „Ilyen szőke voltál?” Másvalaki pedig azon akadt fenn, hogy Cseh Lacinak még volt haja, illetve hogy akkor még nem kopaszon úszott.
Forrás: nlcafe.hu
Fotó: Risztov Éva - Facebook
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 14:00, szombat | Bulvár
Vonattal, lóháton és gyalogosan is mennek a zarándokok Csíksomlyóra, medvehajtást is tartottak a helyszínen
Vonattal, lóháton és gyalogosan is vonulnak a zarándokok a székelyföldi Csíksomlyóra, a szombaton a Kis- és Nagysomlyó-hegy közötti nyeregben tartandó pünkösdi búcsús szentmisére.
2026. Május 20. 15:00, szerda | Bulvár
A 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon koncertsorozat és hangszerkiállítás várja az érdeklődőket
Hazai és külföldi előadók koncertjei, a fesztivál múltját bemutató fotó- és hangszerkiállítás, valamint mesterkurzusok várják az érdeklődőket a 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon június második felében
2026. Május 04. 17:00, hétfő | Bulvár
Manga-napot tart a Néprajzi Múzeum
A Néprajzi Múzeum május 9-én egész napos programsorozattal kapcsolódik a Manga - Hokuszai - Manga kiállításhoz.
2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - Újra lesz mínusz egyedik és nulladik nap
Mások mellett Skrillex, a Bring Me The Horizon, a Florence + The Machine, Zara Larsson és Lewis Capaldi is fellép az idei Sziget fesztiválon.
