Hírek
2019. Szeptember 23. 17:11, hétfő | Külföld
Robbanás egy osztrák szupermarketben, kilencen megsebesültek
Innsbruck és az olasz határ között lévő St. Jodok am Brenner nevű településen robbanás történt egy szupermarketben. Kilencen megsebesültek, legalább egy ember pedig a törmelék alatt rekedt. Valószínűsíthető, hogy gázrobbanás volt.
Azt írja a Sputnik az osztrák APA hírügynökség információira hivatkozva, hogy St. Jodok am Brenner egyik kisebb szupermarketében robbanás történt.
Információk alapján, a robbanás következtében senki sem halt meg, de kilencen megsebesültek, akikből hármat egy innsbrucki kórházban ápolnak.Azt még nem tudják pontosan, hogy hány ember rekedhetett a romok alatt, de egy személy biztosan a törmelékek alatt van.A robbanást tűz követte, emiatt az épület teljesen megsemmisült.
Az egyelőre hivatalosan meg nem erősített híresztelések alapján, a detonációt egy gázvezetéken végzett munka okozhatta.
Forrás: origo.hu
Kép: twitter.com
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 10. 09:09, szombat | Külföld
Giorgia Meloni: elérkezett az ideje, hogy Európa beszéljen Oroszországgal
Azt hiszem, elérkezett az ideje, hogy Európa beszéljen Oroszországgal a háborúról - hangoztatta Giorgia Meloni olasz miniszterelnök év eleji sajtótájékoztatóján pénteken.
2026. Január 10. 09:08, szombat | Külföld
Vitalij Klicsko felszólította a kijevieket, hogy aki tudja, hagyja el a fővárost
2026. Január 10. 09:03, szombat | Külföld
Az ukrán elnök megerősítette, hogy Oroszország Oresnyik rakétát vetett be
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök megerősítette, hogy Oroszország pénteken Oresnyik típusú rakétát vetett be, és közölte, hogy egy orosz drón megrongálta Katar nagykövetségének épületét Kijevben.
2026. Január 08. 07:36, csütörtök | Külföld
Az Egyesült Államok kilép több tucat nemzetközi szervezetből
Az Egyesült Államok kilép több tucat nemzetközi szervezetből, köztük az ENSZ legtöbb szakosított szervezetéből, bizottságából, testületéből. Erről Donald Trump amerikai elnök írt alá rendeletet szerdán.
