Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2016. Március 23. 08:49, szerda | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Rongálás Győrben

Rongálás Győrben

A győri rendőrök tetten érték azt a 22 éves fiatalt, aki a gyanú szerint két gépjármű visszapillantó tükrébe is belerúgott.

A járőrök szolgálatuk ellátása közben észlelték Győr belvárosában 2016. március 22-én 22 óra 18 perckor, hogy egy fiatal férfi az egyik parkoló személygépjármű visszapillantó tükrét megrongálta. A rendőrök O. Szabolcs 22 éves eperjeskei lakost elfogták, majd a helyszínt körbejárva találtak egy másik autót is, aminek tükre hasonló módon megrongálódott.



Az intézkedők a tettest a Győri Rendőrkapitányságra előállították, ellene rongálás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt eljárást indítottak. A fiatal férfi gyanúsított kihallgatásán elmondta, hogy barátnőjével történt veszekedése miatt feldúlt állapotban volt, ezért követte el a bűncselekményt

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.

2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi

Tovább zöldülhet a Szigetköz

Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.

2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi

Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton

Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.

2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi

Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben

A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.