2022. október 1, szombat - Malvin

2010. Január 18. 13:58, hétfő | Sport
Forrás: HírTV

Sarapova korai búcsúja

Maria Sarapova kiesett az Ausztrál Nyílt Teniszbajnokság első fordulójában. Az orosz játékos honfitársa, Kirilenko ellen lépett pályára, aki már az első játszmát megnyerte rövidítésben.

A folytatásban ugyan Sarapova játéka némileg feljavult és 6-3 arányban jobbnak bizonyult a második szettben, a harmadikban azonban ismét kikapott 6-4-re. Gyenge játékáról sokat elárul, hogy 77 ki nem kényszerített hibát ütött a mérkőzés folyamán.

Melbourne-ben egyébként jelenleg is esik az eső, így 10 mérkőzést holnapra halasztottak.

2022. Szeptember 29. 13:17, csütörtök | Sport

Labdarúgó NB I - Kecskemétre látogat a címvédő Ferencváros

A címvédő és százszázalékos mérleggel listavezető Ferencváros az újoncként harmadik helyezett Kecskemét vendége lesz a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójában.

2022. Szeptember 28. 18:33, szerda | Sport

Korda Racing: két győzelem, egy dobogós hely és számos remek eredmény a „Vörös katlanban”

Úgy tűnik, nemcsak megtalálta a siker útját, de le sem lépett róla a Korda Racing a Nyirádon rendezett bajnoki hétvégén.

2022. Szeptember 28. 07:55, szerda | Sport

Eb-selejtezők - A Nemzetek Ligája alapján kialakultak a kalapok

Kialakultak a kalapok a 2024-es labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének jövő vasárnapi sorsolására. Az már múlt pénteken a németek legyőzésével eldőlt, hogy Magyarország a legerősebb kalapban szerepel.

2022. Szeptember 27. 20:54, kedd | Sport

Hertlik Donoven: újabb második hely, ezúttal végre problémamentesen!

Kategóriájában szerzett újabb második hellyel egyre közelebb kerül álmaihoz a 2022-es endurocross Magyar Bajnokságban Hertlik Donoven.