2024. július 16, kedd - Valter

2010. Január 18. 13:58, hétfő | Sport

Sarapova korai búcsúja

Maria Sarapova kiesett az Ausztrál Nyílt Teniszbajnokság első fordulójában. Az orosz játékos honfitársa, Kirilenko ellen lépett pályára, aki már az első játszmát megnyerte rövidítésben.

A folytatásban ugyan Sarapova játéka némileg feljavult és 6-3 arányban jobbnak bizonyult a második szettben, a harmadikban azonban ismét kikapott 6-4-re. Gyenge játékáról sokat elárul, hogy 77 ki nem kényszerített hibát ütött a mérkőzés folyamán.

Melbourne-ben egyébként jelenleg is esik az eső, így 10 mérkőzést holnapra halasztottak.

2024. Július 15. 07:56, hétfő | Sport

Spanyolország negyedszer Európa-bajnok

A spanyol labdarúgó-válogatott immár egyedüli csúcstartóként negyedszer lett Európa-bajnok, miután vasárnap 2-1-re legyőzte a sorozatban második döntőjét elveszítő angol csapatot.

2024. Július 12. 07:55, péntek | Sport

Csúnyán megalázta a román másodosztályú csapat a paksiakat

A kupagyőztes Paksi FC 4-0-ra kikapott hazai pályán a román Corvinul Hunedoara csapatától csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.

2024. Július 11. 20:57, csütörtök | Sport