Városlista
2026. április 27, hétfő - Zita

Hírek

2018. Január 16. 15:22, kedd | Bulvár

Schobert Norbi a Hősök Terén mondott lelkesítő beszédet

Schobert Norbi a Hősök Terén mondott lelkesítő beszédet

Schobert Norbi nem bízta a véletlenre: Budapest egyik legszebb helyén beszélt a brandjéről és arról, hogy 2018 bizony a változás éve lesz.

Schobert Norbit nemrég durván lejáratták: egy blogbejegyzés szerint a fitneszguru nem ért ahhoz, amit csinál. Persze egyből elindult az adok-kapok: Norbi azzal érvelt, hogy a programjában már 750 ezer ember vett részt, és mindenki elégedett az eredménnyel. Éppen ezért egy új kampányt indított el, az első beszédét pedig egyből a Hősök terén tartotta, aminek nagy visszhangja van.

„Sajnos, Magyarország jobban teljesít – az elhízásban! Európa legkövérebb nemzete lettünk, és az a borzasztó, hogy a lakosság 70%-a elhízott, és minden negyedik gyerek” – kezdte drámai előadását Schobert Norbi. „Van egy jó hírem is: ezen lehet változtatni. Én erre tettem fel az életemet” – folytatta a fitneszguru, aki azt is elárulta, hogy 2018 a változások éve lesz, rengeteg újdonsággal készülnek a rajongóknak.

Forrás: nlcafe.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár

A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát

Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják

2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár

Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját

Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.

2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár

Elhunyt Czigány György

Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője