Hírek
2011. Szeptember 03. 17:00, szombat |
Helyi
Forrás: Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Segítség a kiskereskedőknek - program a bankjegyhamisítás ellen
A Magyar Nemzeti Bank ösztönözni kívánja a kiskereskedőket, hogy csatlakozzanak a bankjegyhamisítás elleni küzdelemhez.
A megbízható készpénzfizetések érdekében a jegybank kísérleti jelleggel anyagilag is támogatja, hogy a kiskereskedők megbízhatóbb bankjegyellenőrzést lehetővé tevő modern UV-A/C-készüléket vásároljanak.
A programban részt vevő kiskereskedők az MNB által 60 százalékban (de készülékenként legfeljebb nettó 20 ezer forinttal) támogatott áron vásárolhatnak UV-A/C-készüléket az MNB által biztosított 50 millió Ft keret erejéig.
A pályázati feltételeket és egyéb hasznos információkat a letölthető dokumentumokban talál:
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
