Hírek
2018. Január 21. 17:06, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Sehol nincs forgalomkorlátozás az időjárás miatt
Sehol nem kellett forgalomkorlátozást elrendelni az időjárás miatt, a gyorsforgalmi utak jól járhatóak és nincs elzárt település sem az országban
- közölte a Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósága vasárnap az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a mellékutak a Duna-Tisza közén latyakosak, Kecskemét és Szolnok térégében hókásásak, Heves és Nógrád megyében letaposott hóval borítottak, hóbordásak.
Az Útinform beszámolója szerint a gyorsforgalmi utak csupán Gödöllő és Gyöngyös térségében latyakosak még kissé az intenzív havazás miatt - írták.
A tűzoltókat elsősorban közúti balesetekhez, főként árokba csúszott autókhoz riasztották a szokottnál gyakrabban, de súlyos közlekedési nehézségeket egyelőre nem okozott a téli időjárás - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
