Hírek
2012. Április 28. 14:07, szombat |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Sikeres visszatérés a Nemzetközi Űrállomásról
Sikeresen földet ért pénteken a Nemzetközi Űrállomásról visszatért három űrhajós Kazahsztánban.
Az eseményt élőben közvetítette a Rosszija 24 televízió. A Szojuz TM–22-es leszállóegységgel magyar idő szerint délután két óra körül ért földet két orosz és egy amerikai űrhajós: Anton Skaplerov, Anatolij Ivanyisin és Daniel Burbank. Mindhárman jól vannak – közölték az orvosok.
A Nemzetközi Űrállomáson Oleg Kononyenko orosz űrhajós, Donald Pettit, a NASA asztronautája, valamint Andre Kuipers, az Európai Űrügynökség holland űrhajósa maradt.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
